Word Pizza - Word Games

Kelime Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

Word Pizza - Word Games indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Kelime bulma konusunda becerilerinizi en iyi şekilde göstermek konusunda ihtiyacınız olan içerikleri tek bir yerden sunan Word Pizza ile akıllı cihazınızda eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Word Pizza sayesinde akıllı cihazınızda heyecan verici anlar yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz. Hem ücretsiz hem de bir o kadar heyecan verici olan Word Pizza oyunu ile kelime bulma yeteneklerinizi ortaya çıkarın. Word Pizza tamamen ücretsiz olmakla birlikte oldukça ilginç, renkli ve heyecan verici bir kelime bulma oyunudur. Bir daire içine yerleştirilmiş harflerden kelimeler oluşturmanız gereken yeni bir kelime bulmaca oyunudur. Oyunu Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Burada yer alan ödüllerin her birini toplayarak oyun alanında daha hızlı bir şekilde ilerleme kat edebilirsiniz. Bu oyun kelime dağarcığınızı genişletecek ve yazım becerilerinizi ve konsantrasyonunuzu geliştirecek. Bu oyunda, kelimeleri aramanız ve verilen harflerden oluşturmanız gerekir. Her bir kelimeyi bulmak konusunda taktiksel bir şekilde hareket edebilirsiniz. Bir çizgiyi herhangi bir yöne sürükleyerek kelimeler birleştirilebilir. Bir kelime oluşturmak için harfleri kaydırmanız yeterlidir. Harfleri uygun şekilde yerleştirerek doğru kelimeyi bulmaya odaklanın. Doğru kelimeyi işaretlediyseniz, cevap panosunda görünecektir.

Word Pizza indir

Oyunun amacı tüm gizli kelimeleri bulmaktır. Kulağa çok basit geliyor, ancak zorluk her seviyede artıyor, bu yüzden kelime oyunumuz sıkılmanıza izin vermeyecek. Farklı temalara sahip olan bu heyecan verici oyunda nefes kesen bir deneyim yaşamaya hazır olun. Oyunda bölümleri tamamlayarak pizza pişiriyor ve seyahat ediyorsunuz. Bu şekilde dünyanın her yerine dilediğiniz gibi seyahat edebilirsiniz. Dünyanın 15 ülkesinden birçok şık ödül var, hepsini toplamaya çalışın. Mutfağınızı dekore edin, tarzınıza uygun şekilde geliştirin. Paparazzilerden kaçmak da en önemli görevlerinizden biri olacak. Güzel ve sakin oyun atmosferi üzerine kurulan Word Pizza oyununda, nefes kesen anlar yaşamanın keyfini çıkarın. Vurgulayarak kelimeleri bulun ve öğrenin. Başlangıçta ücretsiz ipuçlarını değerlendirebilirsiniz.

Her an her yerde oynayacağınız Word Pizza oyunu ile akıllı cihazınızda kazanan kişi olmaya hazır olun. Zihninizi ve kelime dağarcığınızı geliştirin. Arkadaşlarınızla oynayın ve rekabet edin. Derecelendirmeler ve başarılar sizi daha da yükseltecektir. Cep telefonunuzda veya tabletinizde oynayın. Beyin jimnastiği yaparak daha fazla kelime bulmaya odaklanın. Zaman sınırı olmadan sunulan içeriklerin her birini kullanabilirsiniz. Uygulamayı istediğiniz zaman kapatabilir veya küçültebilir ve daha sonra herhangi bir seviye ilerleme kaybetmeden kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Oyunda 15 ülke ve 2.000'den fazla seviye sizi bekliyor. Seviyeler, zorluk derecesi artacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle becerilerinizin ve bilginizin arttığını hissedeceksiniz.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Word Pizza - Word Games indir